Marimex

Hodnocení: 5 (4 hlasy)

Infrasauny Marimex

Pro uplatnění 3% slevy na libovolnou infrasaunu Marimex vyplňte v eshopu Marimex.cz slevový kód.

Marimex, to je více než 25 let zkušeností na trhu v oblasti relaxační techniky. Zkušení a vyškolení zaměstnanci poskytují zákazníkům podrobné a kvalifikované informace, pomohou při výběru a poradí s technickými dotazy ohledně instalace všech výrobků ze sortimentu společnosti. Vedle bazénů se v neposlední řadě jedná také o infrasauny, které se dnes stávají stále populárnější formou relaxace i díky jejich dostupnosti.

Marimex nabízí řadu infrasun od nejmenších pro jednu osobu Marimex SMART, přes střední Marimex TRENDY a POPULAR až po velké pro čtyři a více osob Marimex FAMILY. Dále má v sortimentu velký výběr doplňkového příslušenství a vybavení.

  • Všechny akce
  • Akční ceny
  • Slevové kupony
  • Sales
  • Expirované
-29% Marimex | Finská sauna Marimex SISU L |
Slevový kupon

Marimex | Finská sauna Marimex SISU L | 11100081

Marimex | Finská sauna Marimex SISU L |

3 týdny
0

34 752 Kč 48 990 Kč

KDE KOUPIT
SAUNA5
Expirované
-36% Marimex Popular 7001 XXL
Slevový kupon

Marimex Popular 7001 XXL 11105630

Marimex Popular 7001 XXL

3 týdny
0

35 229 Kč 54 990 Kč

KDE KOUPIT
SAUNA5
Expirované
-23% Marimex Popular 3001L
Slevový kupon

Marimex Popular 3001L 11105637

Marimex Popular 3001L

3 týdny
0

22 848 Kč 29 490 Kč

KDE KOUPIT
SAUNA5
Expirované
Infrasauny Marimex pro 1 osobu:
Jsou kompaktní s dostatečným vnitřním prostorem pro pohodlí a nerušené saunování 1 osoby.

Infrasauny Marimex pro 2 osoby:
Nejoblíbenější kategorie – nabízejí vnitřní prostor pro příjemnou relaxaci ve dvou, a přesto jsou prostorově nenáročné a vejdou se do každého bytu.

Infrasauny Marimex pro 3 osoby:
Kategorie pro náročné zákazníky, kteří se starají o své zdraví. Velký vnitřní prostor nabízí dostatek místa třeba pro rodinné saunování a vhodně doplní jakoukoli část domu nebo bytu.

Infrasauny Marimex pro 4 a více osob:
To je naprostá špička mezi infrasaunami a využívají se také ke komerčním účelům. Opravdu velký vnitřní prostor nabízí naprosté pohodlí až pro 6 osob. Nejvyšší kvalita bez kompromisů pro nejnáročnějšího zákazníka.

Rohové infrasauny Marimex:
Jsou vhodné především pro šikovné využití volného rohu.

Příslušenství pro infrasauny Marimex:
Velký výběr z mnoha věcí, které zpříjemní pobyt v sauně – opěrky zad, podhlavníky, rošty, světelná terapie, věšáky, poličky, rádia nebo MP3 přehrávače.

Materiály:
Cedr – struktura dřeva je hladká, kresba letokruhů je jasně viditelná, barva je od máslově žluté až po tmavě hnědou. Cedrové dřevo odolává změnám teploty a vlhkosti. Má velmi dobré izolační vlastnosti a odolnost proti povětrnostním vlivům a teplotním extrémům. Pod mikroskopem lze najít až 62000 drobných, vzduchem naplněných trubiček na centimetr čtvereční. Vůně esenciálních olejů a pryskyřic je léčivá. Cedr zabíjí hnilobné bakterie a má dezinfekční vlastnosti.

Hemlock (kanadský jedlovec) – struktura dřeva je hladká, téměř bez suků, barva světle hnědá až růžová. Pro toto dřevo jsou charakteristické také minerální zárůsty, které vytváří nepravidelné tenké proužky, zvýrazňující strukturu dřeva. Je ideální pro osoby s alergiemi, protože nevydává žádnou vůni a neobsahuje pryskyřici.

Ohřev – karbonovými nebo keramickými topidly.

Marimex poskytuje na všechny infrasauny prodlouženou záruční dobu 3 roky.