InfrasaunyMarimex

Marimex | Finská sauna Marimex SISU L |

34 752 Kč 48 990 Kč
Marimex
Expirované

Marimex | Finská sauna Marimex SISU L |

Jste-li příznivcem klasického saunování a nemůžete, nebo nechcete využívat veřejné sauny, můžete si pořídit pravou finskou saunu domů. Finská sauna splní vaše požadavky na design, snadnost montáže i funkčnost. Sami si zvolíte, kdy a jak dlouho se chcete saunovat. Vše v naprostém soukromí. Výhodou finské sauny je připojení ke klasické zásuvce na 230 V, s jističem 16A. Nemusíte tedy mít 3fázové rozvody 380/400V.

Saunování je ideálním prostředkem pro uvolnění mysli a zregenerování těla. Tradiční finské sauny Marimex SISU přinesou blahodárné účinky wellness přímo do vašeho domova. Vynikají designovými prvky, jednoduchostí montáže, funkčností a dostupností. Sauny jsou určeny do vnitřních prostor s minimální teplotou 15°C a možností odvětrávání. Kouzlo relaxace si tak můžete užívat kdy chcete, jak dlouho chcete a hlavně v soukromí. Finské sauny pracují na základě termoterapie – léčebné metody, která využívá příznivé účinky mírného přehřátí tkání. Saunování posiluje imunitu, zvyšuje odolnost organismu, zpomaluje jeho stárnutí a chrání před civilizačními chorobami. Pomáhá snižovat hladinu cukru u diabetiků, podporuje funkci srdečního svalu. Zlepšuje prokrvení a urychluje hojení ran. Zároveň velmi pozitivně působí na psychiku člověka.

Co je Sisu? Sisu je finský životní styl, jehož podstata tkví v zlepšování pohody, větším úspěchu v životních výzvách, podpoře vytrvalosti a dosahování cílů. Spadá do něj i tradiční finské saunování.
Součásti balení

Korpus infrasauny včetně lavice a podlahového roštu
Kamna s integrovaným ovládáním, včetně přívodního kabelu zakončeného zásuvkou (délka přívodního kabelu 3 m, ve stěně sauny je připraven otvor pro protažení kabelu)
Ochranný rám kolem kamen
Lávové kameny
2x opěrka zad
Saunové příslušentví – vědro, naběračka, teploměr, vlhkoměr, přesýpací hodiny
Nástěnné světlo uvnitř sauny

Technické informace

Strop sauny je izolovaný minerální vlnou
Stěny sauny izolovány nejsou
Materiál sauny: Hemlock
Doba natopení: 30-40 minut
Maximální teplota: 70-90 °C
Šířka lavice: 140 cm
Hloubka lavice: 50 cm

Materiál sauny

Hemlock – je odolné dřevo z kanadského jedlovce. Jeho světlehnědý až růžový tón vytváří jedinečný a charakteristický obraz.

 

Počet osob:
Pro uplatnění slevy 5 % na libovolnou saunu Marimex vyplňte v košíku slevový kód.
Fotografie infrasauny Marimex | Finská sauna Marimex SISU L | 11100081

Napište komentář, budete první :)

Napište svůj komentář